Slajder REKRUTUJEMY

Schowaj

Kontroler jakości

miejsce pracy: Klaudyn / Rzakta

Oferujemy:

  • wdrożenie pod nadzorem doświadczonych pracowników
  • pracę w systemie zmianowym (12h)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Twój zakres obowiązków:

  • badanie jakości i zgodności surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych z obowiązującymi standardami i procedurami
  • nadzór nad dokumentacją jakościową
  • kontrola procesu produkcyjnego na zgodność z wymaganiami
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • wsparcie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu problemów
  • wewnątrzzakładowe badania z wykorzystaniem sprzętu laboratoryjnego

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie w obszarze kontroli jakości
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (12h)

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

rekrutujemy aplikuj v1

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Jesteś zainteresowany naszymi tworzywami?
Masz pytania dotyczące konkretnego produktu?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania? Zachęcamy do kontaktu – wspólnie znajdziemy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

(+48) 22 321 30 00   |   info@kgl.pl