Slajder REKRUTUJEMY

Schowaj

Tokarz - Praca w Narzędziowni

Lokalizacja: Niepruszewo

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + premię miesięczną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • kartę Multisport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • domki na Mazurach
  • wyjazdy integracyjne

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie detali zgodnie z przekazaną dokumentacją na tokarce konwencjonalnej i półautomatycznej
  • bieżący nadzór nad materiałem, narzędziem i maszyną
  • międzyoperacyjna kontrola jakości
  • wykonywanie pomocy i przyrządów warsztatowych
  • przygotowanie stanowiska zgodnie z normami i przyjętymi wytycznymi

Nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze tokarki
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność czytania rysunków technicznych

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

rekrutujemy aplikuj v1

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Jesteś zainteresowany naszymi tworzywami?
Masz pytania dotyczące konkretnego produktu?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania? Zachęcamy do kontaktu – wspólnie znajdziemy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

(+48) 22 321 30 00   |   info@kgl.pl