Slajder REKRUTUJEMY

Schowaj

Mechanik Utrzymania Ruchu (Formy)

miejsce pracy: Klaudyn

Oferujemy:

  • pracę na dwie zmiany 6-14/14-22 od poniedziałku do piątku
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • kartę Multisport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • domki na Mazurach
  • wyjazdy integracyjne

Twój zakres obowiązków:

  • bieżąca konserwacja i przygotowanie form do produkcji
  • przeglądy okresowe oraz usuwanie awarii mechanicznych urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie napraw zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej
  • wykonywanie przeglądów zgodnie z planem prewencyjnym oraz prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami
  • dbanie o zapewnienie części zamiennych oraz materiałów pomocniczych do sprawnego funkcjonowania procesu konserwacji
  • ścisła współpraca z kierownikiem działu UR i narzędziowni

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy z mechaniką precyzyjną
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • bardzo duża dbałość o szczegóły, jakość pracy i precyzję
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

rekrutujemy aplikuj v1

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Jesteś zainteresowany naszymi tworzywami?
Masz pytania dotyczące konkretnego produktu?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania? Zachęcamy do kontaktu – wspólnie znajdziemy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

(+48) 22 321 30 00   |   info@kgl.pl