Slajder oferta

twitter
linkedin

17 stycznia 2023 r. odbyła się IV Giełda Rozwiązań Polskiego Paktu Plastikowego, podczas której spółka KGL S.A. przedstawiła ofertę opakowań i folii sztywnych do produktów spożywczych.

 

Giełda Rozwiązań Polskiego Paktu Plastikowego

Giełda Rozwiązań Polskiego Paktu Plastikowego to platforma wymiany informacji o usługach i rozwiązaniach, które będą wspierać wszystkich Członków Paktu w wypełnianiu celów strategicznych. Wartością Giełdy jest możliwość spotkania się interesariuszy z całego łańcucha wartości, jak m.in. producentów opakowań, organizacji biznesowych, organizacji odzysku opakowań czy recyklerów.

Inauguracja Giełdy miała miejsce w kwietniu 2021 r. Udział w pierwszym spotkaniu wzięli przedstawiciele KGL S.A., którzy zaprezentowali obecnym ofertę opakowań poliestrowych wytworzonych z rPET, monoPET, monoPET z recyklatu i o podwyższonej odporności termicznej.

 

KGL przedstawia rozwiązania do produktów spożywczych

Giełda Rozwiązań Polskiego Paktu Plastikowego odbyła się po raz czwarty 17 stycznia 2023 r. Inicjatywa ponownie zgromadziła grono zainteresowanych tematyką zmiany obecnego modelu wykorzystywania tworzyw sztucznych w opakowaniach na polskim rynku w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ). W trakcie wydarzenia Anita Frydrych, Dyrektor Działu Rozwoju Technologii Tworzyw Sztucznych i Funduszy Unijnych w KGL S.A., opowiedziała osobom uczestniczącym w wideokonferencji o opakowaniach i foliach sztywne do produktów spożywczych.

 

Więcej o inicjatywach PPP, w których aktywnie udziela się KGL jako firma członkowska, można przeczytać pod linkiem https://paktplastikowy.pl/polski-pakt-plastikowy-na-precop-27-2/