Slajder onas v1

twitter
linkedin

Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań spożywczych z tworzyw sztucznych i narzędzi produkcyjnych (form) na maszyny termoformujące i wtryskarki.

Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży, możemy zagwarantować Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Nasza sieć oddziałów została stworzona w taki sposób, aby zapewnić wszystkim Klientom optymalny serwis na całym obszarze działalności. Zespół kompetentnych pracowników, gotowych do podejmowania nowych wyzwań, jest do Państwa dyspozycji.

W Korporacji KGL świadomi jesteśmy zmian jakie zachodzą w otoczeniu klientów, w tym również oczekiwań społecznych związanych z większą odpowiedzialnością firm za środowisko naturalne. Dlatego wspieramy klientów we wszystkich procesach przejścia na bardziej ekologiczne rozwiązania, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej efektywności przedsiębiorstwa.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Jesteś zainteresowany naszymi tworzywami?
Masz pytania dotyczące konkretnego produktu?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania? Zachęcamy do kontaktu – wspólnie znajdziemy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

(+48) 22 321 30 00   |   info@kgl.pl