Slajder REKRUTUJEMY

Schowaj

Pracownik Produkcji / Operator Maszyn Produkcyjnych

Miejsce pracy: Czosnów

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL
  • pracę w systemie zmianowym (12h)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa, premia frekwencyjna, premia wynikowa)
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach Działu Produkcji
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia
  • kartę Multisport
  • transport do miejsca pracy z Wyszogrodu, Czerwińska, Zakroczymia

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn
  • przestrzeganie standardów produkcyjnych zgodnie z przyjętymi systemami

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
  • dyspozycyjność
  • umiejętności pracy w zespole
  • przestrzeganie wymogów zintegrowanego systemu zarządzania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

rekrutujemy aplikuj v1

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Jesteś zainteresowany naszymi tworzywami?
Masz pytania dotyczące konkretnego produktu?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania? Zachęcamy do kontaktu – wspólnie znajdziemy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

(+48) 22 321 30 00   |   info@kgl.pl