Slajder REKRUTUJEMY

twitter
linkedin

O KGL

KGL S.A. to polska spółka notowana na giełdzie, zajmującą się produkcją i sprzedażą folii oraz opakowań z tworzyw sztucznych, a także dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych oraz importem surowców i półproduktów z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku. Od lat koncentrujemy działania na zwiększeniu skali działalności produkcyjnej. W tym zakresie sukcesywnie rozbudowujemy zaplecze produkcyjne poprzez zakup i budowę hal produkcyjnych i magazynowych oraz zakup maszyn i urządzeń. Posiadamy nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju (CBR), w którym opracowywane są projekty nowych, innowacyjnych produktów oraz własną narzędziownie.
 

KGL JAKO PRACODAWCA

W całej Grupie KGL pracuje łącznie 750 osób w kilku lokalizacjach. Pomimo ogromnej skali działalności, w codziennym zarządzaniu dokładamy starań, aby spółka zachowała swój pierwotny charakter i aby każdy z naszych Pracowników czuł się częścią wielkiej rodziny KGL.

Jako Pracodawca dbamy o terminowość wypłat wynagrodzenia, doskonalimy nasze systemy premiowe, a także ich sprawiedliwe przydzielanie oraz rozbudowujemy kafeterię benefitów. Każdy z naszych Pracowników jako dodatek otrzymuje opiekę medyczną oraz kartę Multisport lub bilety do kina czy teatru.
 
Dynamika rozwoju naszego biznesu sprawia, że każdy nowy Pracownik może wykazać się inicjatywą i realizować nie tylko wypracowane standardy ale również własne pomysły.
 
Od 2019 roku jesteśmy członkiem „Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji”, ponieważ bliskie są nam najwyższe standardy stosowane w procesach rekrutacji na współczesnym rynku pracy. O standardy chcemy dbać również w codziennym zarządzaniu, dlatego od czerwca 2019 roku powołaliśmy nową komórkę w obszarze HR, której zadaniem będzie rozwój umiejętności i narzędzi menedżerskich.
 
18 listopada 2021 roku KGL S.A. został laureatem Nagrody Wójta Gminy Wiązowna "Złoty Wiąz" w kategorii "Pracodawca Roku". Nagroda "Złoty Wiąz" przyznawana jest w dowód uznania dla najlepszych przedsiębiorców działających w gminie Wiązowna i jednocześnie stanowi podziękowanie za wkład lokalnego biznesu w rozwój gminy.
 

NASZE LOKALIZACJE
DO KTÓRYCH OBECNIE REKRUTUJEMY

Klaudyn oraz Mościska – tu mieści się nasze Biuro Zarządu, biura handlowe, magazyny i hale produkcyjne tworzyw sztucznych metodą termoformowania oraz ekstruzji.

Rzakta – tu mieszczą się nasze magazyny oraz hale produkcyjne dawnej spółki Marcato, produkującej folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Niepruszewo/ k. Poznania – tu mieści się wspierająca nas narzędziownia (dawna spółka FFK Moulds) specjalizująca się w projektowaniu i budowaniu form na maszyny termoformujące.

Kostrzyn Wielkopolski – tu zlokalizowany jest nasz magazyn dystrybucyjny.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Jesteś zainteresowany naszymi tworzywami?
Masz pytania dotyczące konkretnego produktu?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania? Zachęcamy do kontaktu – wspólnie znajdziemy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

(+48) 22 321 30 00   |   info@kgl.pl